EE_VW_Sommar_Web header_2000x1000px

EE_VW_Sommar_Banner_Mobile_1500x1500px

SÕPRADEGA MIAMISSE

Lae pilt Vitamin Wellist Instagrami
või Facebooki koos
#vitaminwellmiami ja võida
reis kolme sõbraga Miamisse!

Lisaks loosis 50 kasti Vitamin Well
vitamiinijooki!

 

1.Kampaania
1.1 Kampaania „SÕPRADEGA MIAMISSE“ (edaspidi: kampaania) on alates 15.05.2017 kuni 31.07.2017 (k.a) toimuv tarbijamäng, mida korraldab GKR Trade OÜ (registrikoodiga 12250239, asukohaga Näituse 1-1, Saku, Harjumaa 75501, edaspidi: korraldaja). Kampaania toimub Eesti Vabariigi territooriumil.

2.Osalemine
2.1 Kampaanias osalemiseks tuleb laadida pilt Vitamin Wellist Instagrami või Facebooki koos #vitaminwellmiami
2.2 Kampaanias võivad osaleda kõik Eesti Vabariigis alaliselt elavad isikud. Kampaania korraldamisega seotud ettevõtete töötajad ning nende perekonnaliikmed ei oma õigust kampaanias osaleda.

3.Auhinnad
3.1 Kampaania auhinnaks on reisibüroo AS Wris korraldatav reis neljale inimesele Miamisse, USAs*. Auhind sisaldab:

  • lennupileteid Tallinn-Miami-Tallinn kuni neljale reisijale,
  • majutust Miamis kohapeal 7 ööd vähemalt 3* kategooria hotellis neljale inimesele (kas 1 x neljane tuba või 2 x kahene tuba)

*Auhinna väärtus 4600€

3.2 Reis Miamisse tuleb ära kasutada ajavahemikus 01.09.-31.10.2017. Kohtade arv on piiratud ja reisibürool on õigus pakkuda reisiks alternatiivseid kuupäevi, kui reisija esmaeelistusena soovitud kuupäevadel ei ole enam vabasid kohti. Auhinnareis tuleb ära kasutada ühe tervikuna, st reisides maksimum neljakesi koos ja mitte eraldi või eri aegadel.

3.3 Võitja peab soovitud lennukuupäevad ja lendajate nimed teada andma hiljemalt 10.08.2017 e-posti aadressil: info@gkr.ee, vastasel korral kaotab võitja õiguse auhinnale.

3.4 Lisaauhindadena loositakse osalejate vahel kampaaniaperioodil välja 50 kasti Vitamin Welli vitamiinijooke.

3.5 Auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas, v.a juhul, kui reisiauhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga Korraldaja ja Reisikorraldaja ühisel otsusel.

  1. Võitjate väljakuulutamine

4.1 Neli finalisti kuulutab GKR Trade OÜ välja vastavalt 19. juunil, 10. juulil, 19. juulil ning 1. augustil Vitamin Welli sotsiaalmeediakanalites (Facebook ja Instagram) ning võitjaga võetakse personaalselt ühendust.

4.2 Reisi võitja selgub nelja finalisti seast 5. augustil Pärnus, Weekend Festivalil (sissepääsupileti tagab GKR Trade OÜ), kuhu finalist peab ilmuma ise või saatma oma volitatud esindaja.

4.3 Auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas, v.a juhul, kui reisiauhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga Korraldaja ja Reisikorraldaja ühisel otsusel.

  1. Muud tingimused
    5.1 Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevate reeglitega. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

5.2 Peaauhinna 1 reisijatest peab reisi alguse päevaks olema vähemalt 18-aastane.

5.3 Vajalike reisidokumentide olemasolu eest vastutab auhinna kasutaja.
5.4 Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal õigus kampaania ühepoolselt ennetähtaegselt lõpetada, jätta auhind välja loosimata ja/või võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele e-posti teel, meedia vahendusel või mõnel teisel kohasel viisil.
5.5 Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi kehtivale õigusele. Kõik pretensioonid tuleb korraldajale esitada kirjalikult hiljemalt 10.08.2017 ning hilisemaid pretensioone korraldaja arutusele ei võta.
5.6 Lisateavet kampaania kohta saab e-posti teel info@vitaminwell.ee
5.7 Kampaanias ei tohi osaleda GKR Trade OÜ ega Wris AS töötajad

 

 

 
The Generation webbyrå Stockholm